Latviski   |   По-русски

Kausa izcīņā triumfē “Swedbank” (+bildes + VIDEO)
Autors: Futbola Turnīru Asociācija , datums: 9.3.2016

Kausa izcīņā triumfē “Swedbank” (+bildes + VIDEO) Ar “Swedbank” telpu futbolistu triumfu aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā (OSC) noslēdzās Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru kausa izcīņa. Fināla mačā “Swedbank” ar rezultātu 3:1 uzveica “Ernst&Young”, tādējādi otro gadu pēc kārtas iegūstot kausa trofeju.

Sacensībās piedalījās visas 14 regulārā čempionāta dalībnieces, kā arī debitante “Factset”, kas samērā negaidīti aizcīnījās līdz pat turnīra pusfināla stadijai.

Nākamā titula ieguvēja “Swedbank” ceļu uz kausa trofejas iegūšanu sāka ar spraigā cīņā uzvarētu astotdaļfināla spēli pret “4finance” (3:2), kur divas reizes nākas atspēlēties. Ceturtdaļfinālā “zviedri” ar 2:0 pārspēja ārpus konkurences startējošo “Privatbank”, kurai pērn piekāpās tieši kausa izcīņas finālā, savukārt pusfinālā ar 4:3 pieveica “Latvijas Banka” telpu futbolistus.

Tikmēr “Swedbank” sāncense finālā “Ernst&Young”, kas regulārajā čempionātā vienu kārtu pirms tās izskaņas ierindojas vien astotajā vietā, sacensības sāka ar 10:0 tehnisko uzvaru pār “Citadele banka”, ceturtdaļfinālā, pateicoties Madara Tukra noslēdzošajā minūtē gūtajiem vārtiem, ar 2:1 pieveica spēcīgo “Baltic International Bank” (BIB), savukārt pusfinālā apturēja pārsteidzošo “Factset” vienības panākumu sēriju (4:2).

Fināla mačā Dmitrijs Ignaškins jau pirmajā minūtē izvirzīja vadībā “Ernst&Young”, tomēr cīņas turpinājumā vārtus guva vienīgi “Swedbank”, turklāt visas trīs reizes to paveica Oļegs Kravčenko. Tādējādi ar 3:1 pārsvaru triumfēja “zviedri”, kuri regulārajā čempionātā šobrīd joprojām saglabā izredzes izcīnīt sudraba medaļas.

Jau astotdaļfinālā no kausa turnīra izstājās šīs sezonas pamatsacensību čempione “ABLV Bank”, kas pēc neizšķirta pamatlaikā (2:2) pēcspēles sitienu sērijā piekāpās BIB.

Par kausa izcīņas rezultatīvāko spēlētāju kļuva jau minētais O.Kravčenko, kura rēķinā septiņi vārtu guvumi, četras reizes sāncenšu vārtsargus pārspēja Dmitrijs Sokolovs (“Latvijas Banka”), bet trīs trāpīgi raidījumi Karimam Goglu (“Factset”).